Na výše uvedeném odkazu si můžete prohlížet neoficiální výsledky včetně mezičasů všech kategorií, které běžely s čipem SportIdent. Klikněte na odkaz a vyberte si požadovanou kategorii. Pod záložkou Split times si zobrazíte mezičasy a průbežné časy mezi startem a kontrolním bodem, jednotlivé okruhy a čas do cíle.
OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY 17. ročníku z roku 2019
ŽENY
Kategorie: Ženy do 34 let Trať: 5 300 m
Pořadí | Jméno a příjmení | Ročník | Oddíl | Celk. čas | Ztráta |
1 |
Marie Exnerová |
1987 |
Swoboda Pteam |
26:13 |
|
2 |
Pavlína Kindlová |
1991 |
|
28:22 |
+2:09 |
3 |
Barbora Jonášová |
2001 |
Sokol Nusle - Orbis |
28:38 |
+2:25 |
Kategorie: MČR Ženy 35 Trať: 5 300 m
Pořadí | Jméno a příjmení | Ročník | Oddíl | Celk. čas | Ztráta |
1 |
Petra Vršníková |
1984 |
|
32:00 |
|
2 |
Kristýna Jakešová |
1983 |
|
37:45 |
+5:45 |
- |
Marina Pisareva |
1984 |
|
nedokončila |
|
Kategorie: MČR Ženy 40 Trať: 5 300 m
Pořadí | Jméno a příjmení | Ročník | Oddíl | Celk. čas | Ztráta |
1 |
Lenka Fanturová |
1978 |
Kola Víšek |
21:32 |
|
2 |
Alena Bojanovská |
1975 |
|
22:57 |
+1:25 |
3 |
Blanka Jonášová |
1976 |
Říčany |
25:46 |
+4:14 |
4 |
Jana Seemanová |
1975 |
T.J. Sokol Prosek |
31:03 |
+9:31 |
Kategorie: MČR Ženy 45 Trať: 5 300 m
Pořadí | Jméno a příjmení | Ročník | Oddíl | Celk. čas | Ztráta |
1 |
Monika Kačerová |
1974 |
Zvole |
24:29 |
|
2 |
Lenka Borovičková |
1973 |
SMOLA Chůze Praha z.s. |
24:35 |
+0:06 |
3 |
Štěpánka Trnková |
1973 |
SABZO |
26:30 |
+2:01 |
4 |
Petra Sedláčková |
1970 |
OK Roztoky |
26:47 |
+2:18 |
5 |
Dana Chaloupková |
1971 |
Silvini Madhus Team |
29:09 |
+4:40 |
6 |
Lucie Dobrevová |
1974 |
|
33:28 |
+8:59 |
Kategorie: MČR Ženy 50 Trať: 5 300 m
Pořadí | Jméno a příjmení | Ročník | Oddíl | Celk. čas | Ztráta |
1 |
Jana Matyášová |
1965 |
Silvia s.r.o Ústí nad Orlicí |
21:48 |
|
2 |
Michaela Kolcova |
1966 |
ASK Slavia Praha |
24:24 |
+2:36 |
3 |
Monika Taibrová |
1969 |
AC Slovan Liberec |
25:22 |
+3:34 |
Kategorie: MČR Ženy 55 Trať: 5 300 m
Pořadí | Jméno a příjmení | Ročník | Oddíl | Celk. čas | Ztráta |
1 |
Miriam Stewartová |
1964 |
Spartak Praha 4 |
23:18 |
|
2 |
Libuše Vlachynská |
1962 |
Turbomošt Lhota |
26:17 |
+2:59 |
3 |
Naďa Jansová |
1960 |
|
30:19 |
+7:01 |
4 |
Stanislava Sovová |
1963 |
Budějovické Běhny |
34:13 |
+10:55 |
Kategorie: MČR Ženy 65 Trať: 5 300 m
Pořadí | Jméno a příjmení | Ročník | Oddíl | Celk. čas | Ztráta |
1 |
Dana Svobodová |
1952 |
Příbram |
28:41 |
|
2 |
Vlasta Skalická |
1951 |
TaH Praha |
30:48 |
+2:07 |
3 |
Jana Chlupatá |
1950 |
SABZO |
30:55 |
+2:14 |
Kategorie: MČR Ženy 70 Trať: 5 300 m
Pořadí | Jméno a příjmení | Ročník | Oddíl | Celk. čas | Ztráta |
1 |
Věnceslava Pokorna |
1948 |
Atletika Hostivař |
31:24 |
|
2 |
Miloslava Ročňáková |
1945 |
MTým Zvole |
32:57 |
+1:33 |
MUŽI
Kategorie: Muži do 34 let Trať: 7500 m
Pořadí | Jméno a příjmení | Ročník | Oddíl | Celk. čas | Ztráta |
1 |
Jiří Brychta |
2000 |
TJ Nové Město NM |
26:36 |
|
2 |
Robin Šemotl |
1992 |
AC Mariánské Lázně |
28:10 |
+1:34 |
3 |
Matěj Machytka |
1994 |
|
29:08 |
+2:32 |
4 |
Ondřej Hnilica |
1994 |
|
31:13 |
+4:37 |
5 |
Adam Gabriel |
2001 |
|
32:00 |
+5:24 |
6 |
Filip Hanka |
1993 |
|
32:43 |
+6:07 |
7 |
Tomáš Kukrál |
1990 |
vesmírné bublinky |
36:07 |
+9:31 |
8 |
Jaroslav Žížala |
2001 |
wushu zvole |
39:21 |
+12:45 |
9 |
Martin Koudelka |
1990 |
Zřejmě slusnej oddíl |
42:14 |
+15:38 |
10 |
Petr Říha |
1988 |
Říhovi |
43:16 |
+16:40 |
Kategorie: MČR Muži 35 Trať: 7500 m
Pořadí | Jméno a příjmení | Ročník | Oddíl | Celk. čas | Ztráta |
1 |
Jakub Exner |
1983 |
|
26:09 |
|
2 |
Tomáš Veselý |
1984 |
wushu zvoel |
29:55 |
+3:46 |
3 |
Jiří Mlčkovský |
1981 |
SK Slavia Jesenice |
30:15 |
+4:06 |
4 |
JAN DRÁBEK |
1983 |
BOROVÁ LHOTA |
35:38 |
+9:29 |
Kategorie: MČR Muži 40 Trať: 7500 m
Pořadí | Jméno a příjmení | Ročník | Oddíl | Celk. čas | Ztráta |
1 |
Vítězslav Král |
1976 |
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady |
27:59 |
|
2 |
Jiří Pražák |
1978 |
SK Zbraslav |
28:42 |
+0:43 |
3 |
Roman Řezníček |
1977 |
|
28:56 |
+0:57 |
4 |
Ondřej Hnát |
1979 |
Březová |
29:59 |
+2 |
5 |
Petr Karbus |
1977 |
Sokol Zvole |
34:05 |
+6:06 |
6 |
Štefan Paluba |
1976 |
|
38:40 |
+10:41 |
7 |
Pavel Kupka |
1977 |
|
40:52 |
+12:53 |
8 |
Bronislav Neubauer |
1975 |
|
42:47 |
+14:48 |
Kategorie: MČR Muži 45 Trať: 7500 m
Pořadí | Jméno a příjmení | Ročník | Oddíl | Celk. čas | Ztráta |
1 |
Jiří Brychta |
1974 |
TJ Nové Město na Moravě |
26:57 |
|
2 |
Jan Cihlář |
1970 |
Lokomotiva Beroun |
28:52 |
+1:55 |
3 |
Julien Nelmes |
1971 |
|
28:58 |
+2:01 |
4 |
Jiří Mareš |
1973 |
|
32:14 |
+5:17 |
5 |
Jiří Neuman |
1974 |
KLM Praha |
34:41 |
+7:44 |
6 |
Radek Gřešek |
1973 |
Žižkov |
42:27 |
+15:30 |
7 |
Václav Kraus |
1972 |
|
57:30 |
+30:33 |
Kategorie: MČR Muži 50 Trať: 7500 m
Pořadí | Jméno a příjmení | Ročník | Oddíl | Celk. čas | Ztráta |
1 |
Martin Vacek |
1969 |
Iscarex Česká Třebová |
27:45 |
|
2 |
Petr Bena |
1969 |
Štefko Running Team |
28:06 |
+0:21 |
3 |
Vít Malík |
|
Atletika Písek |
29:02 |
+1:17 |
4 |
Jiří Jansa |
|
Borovany |
29:16 |
+1:31 |
5 |
Mojmír Svoboda |
1966 |
Hvězda Pardubice |
29:49 |
+2:04 |
6 |
Hubert Nesporý |
1966 |
Jiskra Humpolec |
30:04 |
+2:19 |
7 |
Radek Jonáš |
1969 |
Sokol Nusle - Orbis |
33:35 |
+5:50 |
8 |
Pavel Matějovký |
1965 |
AVC MK Kladno |
34:59 |
+7:14 |
9 |
Jaromír Háněl |
1968 |
HSH Team |
42:41 |
+14:56 |
Kategorie: MČR Muži 55 Trať: 7500 m
Pořadí | Jméno a příjmení | Ročník | Oddíl | Celk. čas | Ztráta |
1 |
Aleš Stránský |
1960 |
AK Iscarex Česká Třebová |
28:34 |
|
2 |
Zdislav Cihlář |
1964 |
Lokomotiva Beroun |
29:32 |
+0:58 |
3 |
Radomír Vávra |
1963 |
Kerteam |
33:07 |
+4:33 |
4 |
Petr Motálek |
1961 |
TJ spartak třebíč - spolek |
33:51 |
+5:17 |
5 |
Michal Karlík |
1964 |
|
34:41 |
+6:07 |
6 |
David Jindra |
1960 |
|
34:51 |
+6:17 |
7 |
Pavel Holub |
1964 |
|
35:18 |
+6:44 |
8 |
Jaroslav Holub |
1962 |
1962 |
36:05 |
+7:31 |
9 |
Trevor Smith |
1961 |
? |
36:43 |
+8:09 |
Kategorie: MČR Muži 60 Trať: 7500 m
Pořadí | Jméno a příjmení | Ročník | Oddíl | Celk. čas | Ztráta |
1 |
Eddie Stewart |
1956 |
Spartak Praha 4 |
28:15 |
|
2 |
Jaroslav Nenadal |
1958 |
Praha 1 |
31:40 |
+3:25 |
3 |
Jiří Šťástka |
1958 |
Turbomošt Lhota |
36:10 |
+7:55 |
4 |
Vladimír ROŽÁNEK |
1958 |
SABZO Praha |
44:50 |
+16:35 |
Kategorie: MČR Muži 65 Trať: 7500 m
Pořadí | Jméno a příjmení | Ročník | Oddíl | Celk. čas | Ztráta |
1 |
Milan Souček |
1953 |
Sokol Plavsko |
32:03 |
|
2 |
Karel Trejbal |
1951 |
SKP Ml. Boleslav |
42:16 |
+10:13 |
3 |
Milan Paukert |
1950 |
Sokol Troja |
44:05 |
+12:02 |
Kategorie: MČR Muži 70 Trať: 5 300 m
Pořadí | Jméno a příjmení | Ročník | Oddíl | Celk. čas | Ztráta |
1 |
Jan Jurák |
1947 |
Matzner Team |
26:45 |
|
2 |
Václav Šůcha |
1946 |
SV Stříbro |
34:30 |
+7:45 |
Kategorie: MČR Muži 75 Trať: 5 300 m
Pořadí | Jméno a příjmení | Ročník | Oddíl | Celk. čas | Ztráta |
1 |
Jan Svoboda |
1943 |
Příbram |
25:53 |
|
2 |
Václav Šejbl |
1944 |
ATK Písek |
28:32 |
+2:39 |
3 |
Jiří Plecháček |
1944 |
Maratonstav ÚpiceÚpice |
34:57 |
+9:04 |
Kategorie: MČR Muži 80 Trať: 5 300 m
Pořadí | Jméno a příjmení | Ročník | Oddíl | Celk. čas | Ztráta |
1 |
Josef Ulrich |
1937 |
Liga100 Praha |
35:08 |
|
Absolutní pořadí na trati 5 300 m
Absolutní pořadí | Pořadí v kategorii | Jméno a příjmení | Ročník | Kategorie | Oddíl | Celk. čas |
1 |
1 |
Lenka Fanturová |
1978 |
MČR Ženy 40 |
Kola Víšek |
21:32 |
2 |
1 |
Jana Matyášová |
1965 |
MČR Ženy 50 |
Silvia s.r.o Ústí nad Orlicí |
21:48 |
3 |
2 |
Alena Bojanovská |
1975 |
MČR Ženy 40 |
|
22:57 |
4 |
1 |
Miriam Stewartová |
1964 |
MČR Ženy 55 |
Spartak Praha 4 |
23:18 |
5 |
2 |
Michaela Kolcova |
1966 |
MČR Ženy 50 |
ASK Slavia Praha |
24:24 |
6 |
1 |
Monika Kačerová |
1974 |
MČR Ženy 45 |
Zvole |
24:29 |
7 |
2 |
Lenka Borovičková |
1973 |
MČR Ženy 45 |
SMOLA Chůze Praha z.s. |
24:35 |
8 |
3 |
Monika Taibrová |
1969 |
MČR Ženy 50 |
AC Slovan Liberec |
25:22 |
9 |
3 |
Blanka Jonášová |
1976 |
MČR Ženy 40 |
Říčany |
25:46 |
10 |
1 |
Jan Svoboda |
1943 |
MČR Muži 75 |
Příbram |
25:53 |
11 |
1 |
Marie Exnerová |
1987 |
Ženy do 34 let |
Swoboda Pteam |
26:13 |
12 |
2 |
Libuše Vlachynská |
1962 |
MČR Ženy 55 |
Turbomošt Lhota |
26:17 |
13 |
3 |
Štěpánka Trnková |
1973 |
MČR Ženy 45 |
SABZO |
26:30 |
14 |
1 |
Jan Jurák |
1947 |
MČR Muži 70 |
Matzner Team |
26:45 |
15 |
4 |
Petra Sedláčková |
1970 |
MČR Ženy 45 |
OK Roztoky |
26:47 |
16 |
2 |
Pavlína Kindlová |
1991 |
Ženy do 34 let |
|
28:22 |
17 |
2 |
Václav Šejbl |
1944 |
MČR Muži 75 |
ATK Písek |
28:32 |
18 |
3 |
Barbora Jonášová |
2001 |
Ženy do 34 let |
Sokol Nusle - Orbis |
28:38 |
19 |
1 |
Dana Svobodová |
1952 |
MČR Ženy 65 |
Příbram |
28:41 |
20 |
5 |
Dana Chaloupková |
1971 |
MČR Ženy 45 |
Silvini Madhus Team |
29:09 |
21 |
3 |
Naďa Jansová |
1960 |
MČR Ženy 55 |
|
30:19 |
22 |
2 |
Vlasta Skalická |
1951 |
MČR Ženy 65 |
TaH Praha |
30:48 |
23 |
3 |
Jana Chlupatá |
1950 |
MČR Ženy 65 |
SABZO |
30:55 |
24 |
4 |
Jana Seemanová |
1975 |
MČR Ženy 40 |
T.J. Sokol Prosek |
31:03 |
25 |
1 |
Věnceslava Pokorna |
1948 |
MČR Ženy 70 |
Atletika Hostivař |
31:24 |
26 |
1 |
Petra Vršníková |
1984 |
MČR Ženy 35 |
|
32:00 |
27 |
1 |
Miloslava Ročňáková |
1945 |
MČR Ženy 70 |
M tým Zvole |
32:57 |
28 |
6 |
Lucie Dobrevová |
1974 |
MČR Ženy 45 |
|
33:28 |
29 |
4 |
Stanislava Sovová |
1963 |
MČR Ženy 55 |
Budějovické Běhny |
34:13 |
30 |
2 |
Václav Šůcha |
1946 |
MČR Muži 70 |
SV Stříbro |
34:30 |
31 |
3 |
Jiří Plecháček |
1944 |
MČR Muži 75 |
Maratonstav ÚpiceÚpice |
34:57 |
32 |
1 |
Josef Ulrich |
1937 |
MČR Muži 80 |
Liga100 Praha |
35:08 |
33 |
2 |
Kristýna Jakešová |
1983 |
MČR Ženy 35 |
|
37:45 |
34 |
- |
Marina Pisareva |
1984 |
MČR Ženy 35 |
|
nedokončila |
Absolutní pořadí na trati 7 500 m
Absolutní pořadí | Pořadí v kategorii | Jméno a příjmení | Ročník | Kategorie | Oddíl | Celk. čas |
1 |
1 |
Jakub Exner |
1983 |
MČR Muži 35 |
|
26:09 |
2 |
1 |
Jiří Brychta |
2000 |
Muži do 34 let |
TJ Nové Město NM |
26:36 |
3 |
1 |
Jiří Brychta |
1974 |
MČR Muži 45 |
TJ Nové Město na Moravě |
26:57 |
4 |
1 |
Martin Vacek |
1969 |
MČR Muži 50 |
Iscarex Česká Třebová |
27:45 |
5 |
1 |
Vítězslav Král |
1976 |
MČR Muži 40 |
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady |
27:59 |
6 |
2 |
Petr Bena |
1969 |
MČR Muži 50 |
Štefko Running Team |
28:06 |
7 |
2 |
Robin Šemotl |
1992 |
Muži do 34 let |
AC Mariánské Lázně |
28:10 |
8 |
1 |
Eddie Stewart |
1956 |
MČR Muži 60 |
Spartak Praha 4 |
28:15 |
9 |
1 |
Aleš Stránský |
1960 |
MČR Muži 55 |
AK Iscarex Česká Třebová |
28:34 |
10 |
2 |
Jiří Pražák |
1978 |
MČR Muži 40 |
SK Zbraslav |
28:42 |
11 |
2 |
Jan Cihlář |
1970 |
MČR Muži 45 |
Lokomotiva Beroun |
28:52 |
12 |
3 |
Roman Řezníček |
1977 |
MČR Muži 40 |
|
28:56 |
13 |
3 |
Julien Nelmes |
1971 |
MČR Muži 45 |
|
28:58 |
14 |
3 |
Vít Malík |
|
MČR Muži 50 |
Atletika Písek |
29:02 |
15 |
3 |
Matěj Machytka |
1994 |
Muži do 34 let |
|
29:08 |
16 |
4 |
Jiří Jansa |
|
MČR Muži 50 |
Borovany |
29:16 |
17 |
2 |
Zdislav Cihlář |
1964 |
MČR Muži 55 |
Lokomotiva Beroun |
29:32 |
18 |
5 |
Mojmír Svoboda |
1966 |
MČR Muži 50 |
Hvězda Pardubice |
29:49 |
19 |
2 |
Tomáš Veselý |
1984 |
MČR Muži 35 |
wushu zvoel |
29:55 |
20 |
4 |
Ondřej Hnát |
1979 |
MČR Muži 40 |
Březová |
29:59 |
21 |
6 |
Hubert Nesporý |
1966 |
MČR Muži 50 |
Jiskra Humpolec |
30:04 |
22 |
3 |
Jiří Mlčkovský |
1981 |
MČR Muži 35 |
SK Slavia Jesenice |
30:15 |
23 |
4 |
Ondřej Hnilica |
1994 |
Muži do 34 let |
|
31:13 |
24 |
2 |
Jaroslav Nenadal |
1958 |
MČR Muži 60 |
Praha 1 |
31:40 |
25 |
5 |
Adam Gabriel |
2001 |
Muži do 34 let |
|
32:00 |
26 |
1 |
Milan Souček |
1953 |
MČR Muži 65 |
Sokol Plavsko |
32:03 |
27 |
4 |
Jiří Mareš |
1973 |
MČR Muži 45 |
|
32:14 |
28 |
6 |
Filip Hanka |
1993 |
Muži do 34 let |
|
32:43 |
29 |
3 |
Radomír Vávra |
1963 |
MČR Muži 55 |
Kerteam |
33:07 |
30 |
7 |
Radek Jonáš |
1969 |
MČR Muži 50 |
Sokol Nusle - Orbis |
33:35 |
31 |
4 |
Petr Motálek |
1961 |
MČR Muži 55 |
TJ spartak třebíč - spolek |
33:51 |
32 |
5 |
Petr Karbus |
1977 |
MČR Muži 40 |
Sokol Zvole |
34:05 |
33 |
5 |
Jiří Neuman |
1974 |
MČR Muži 45 |
KLM Praha |
34:41 |
34 |
5 |
Michal Karlík |
1964 |
MČR Muži 55 |
|
34:41 |
35 |
6 |
David Jindra |
1960 |
MČR Muži 55 |
|
34:51 |
36 |
8 |
Pavel Matějovký |
1965 |
MČR Muži 50 |
AVC MK Kladno |
34:59 |
37 |
7 |
Pavel Holub |
1964 |
MČR Muži 55 |
|
35:18 |
38 |
4 |
JAN DRÁBEK |
1983 |
MČR Muži 35 |
BOROVÁ LHOTA |
35:38 |
39 |
8 |
Jaroslav Holub |
1962 |
MČR Muži 55 |
1962 |
36:05 |
40 |
7 |
Tomáš Kukrál |
1990 |
Muži do 34 let |
vesmírné bublinky |
36:07 |
41 |
3 |
Jiří Šťástka |
1958 |
MČR Muži 60 |
Turbomošt Lhota |
36:10 |
42 |
9 |
Trevor Smith |
1961 |
MČR Muži 55 |
? |
36:43 |
43 |
6 |
Štefan Paluba |
1976 |
MČR Muži 40 |
|
38:40 |
44 |
8 |
Jaroslav Žížala |
2001 |
Muži do 34 let |
wushu zvole |
39:21 |
45 |
7 |
Pavel Kupka |
1977 |
MČR Muži 40 |
|
40:52 |
46 |
9 |
Martin Koudelka |
1990 |
Muži do 34 let |
Zřejmě slusnej oddíl |
42:14 |
47 |
2 |
Karel Trejbal |
1951 |
MČR Muži 65 |
SKP Ml. Boleslav |
42:16 |
48 |
6 |
Radek Gřešek |
1973 |
MČR Muži 45 |
Žižkov |
42:27 |
49 |
9 |
Jaromír Háněl |
1968 |
MČR Muži 50 |
HSH Team |
42:41 |
50 |
8 |
Bronislav Neubauer |
1975 |
MČR Muži 40 |
|
42:47 |
51 |
10 |
Petr Říha |
1988 |
Muži do 34 let |
Říhovi |
43:16 |
52 |
3 |
Milan Paukert |
1950 |
MČR Muži 65 |
Sokol Troja |
44:05 |
53 |
4 |
Vladimír ROŽÁNEK |
1958 |
MČR Muži 60 |
SABZO Praha |
44:50 |
54 |
7 |
Václav Kraus |
1972 |
MČR Muži 45 |
|
57:30 |
Děti a dorost
Děti do 4 let, 50 m
pořadí | příjmení | jméno | ročník | kategorie | Trať | čas |
1 |
Matoušková |
Dora |
|
DO 4LET |
50 |
16,3 |
2 |
Matoušek |
Daniel |
|
DO 4LET |
50 |
18,3 |
3 |
Krystlová |
Kateřina |
|
DO 4LET |
50 |
19,4 |
4 |
Pysarev |
Sviatoslav |
2016 |
DO 4LET |
50 |
21 |
5 |
Janská |
Ivana |
2016 |
DO 4LET |
50 |
21,8 |
6 |
Jelínková |
Anna |
|
DO 4LET |
50 |
37,6 |
7 |
Drábek |
Jan |
2017 |
DO 4LET |
50 |
40,5 |
8 |
Neubauer |
Vít |
|
DO 4LET |
50 |
42,8 |
Předškolní děvčata 200 m
pořadí | příjmení | jméno | ročník | kategorie | Trať | čas |
1 |
Kupková |
Eliška |
2013 |
D2013-14 |
200 |
46,8 |
2 |
Krystlová |
Viktorka |
2014 |
D2013-14 |
200 |
53,9 |
Předškolní hoši 200 m
pořadí | příjmení | jméno | ročník | kategorie | Trať | čas |
1 |
Matoušek |
Martin |
2014 |
H2013_14 |
200 |
52,4 |
2 |
Bambas |
Daniel |
2014 |
H2013_14 |
200 |
62 |
Mladší děvčata 600 m
pořadí | příjmení | jméno | ročník | kategorie | Trať | čas |
1 |
Drábková |
Eliška |
2011 |
D2011-12 |
600 |
2:54 |
2 |
Cejnarová |
Kristýna |
2012 |
D2011-12 |
600 |
3:15 |
3 |
Pazderová |
Adel |
2012 |
D2011-12 |
600 |
3:52 |
Mladší hoši 600 m
pořadí | příjmení | jméno | ročník | kategorie | Trať | čas |
1 |
Smith |
Tommy |
2011 |
H2011-12 |
600 |
2:49 |
2 |
Pysarev |
Rodion |
2011 |
H2011-12 |
600 |
3:00 |
Starší děvčata 800 m
pořadí | příjmení | jméno | ročník | kategorie | Trať | čas |
1 |
Jonášová |
Tereza |
|
D2009-10 |
800 |
3:37 |
2 |
Marcínová |
Marie |
2009 |
D2009-10 |
800 |
4:24 |
3 |
Hánělová |
Lucie |
2009 |
D2009-10 |
800 |
4:29 |
4 |
Neubauerová |
Magdaléna |
2010 |
D2009-10 |
800 |
4:40 |
5 |
Hánělová |
Adéla |
|
D2009-10 |
800 |
4:55 |
6 |
Kohoutová |
Gabriela |
2010 |
D2009-10 |
800 |
5:25 |
Starší hoši 800 m
pořadí | příjmení | jméno | ročník | kategorie | Trať | čas |
1 |
Gřešek |
Ondřej |
|
H2009-10 |
800 |
3:41 |
2 |
Švejda |
Jáchym |
|
H2009-10 |
800 |
3:43 |
3 |
Horák |
David |
2009 |
H2009-10 |
800 |
3:56 |
4 |
Kupka |
Vojtěch |
2010 |
H2009-10 |
800 |
3:58 |
5 |
Paluba |
Eliáš |
2011 |
H2009-10 |
800 |
5:45 |
Mladší žákyně 800 m
pořadí | příjmení | jméno | ročník | kategorie | Trať | čas |
1 |
Švejdová |
Karolína |
|
D2007-08 |
800 |
3:36 |
2 |
Kučová |
Ema |
2008 |
D2007-08 |
800 |
4:18 |
Mladší žákyně 1 500 m
pořadí | příjmení | jméno | ročník | kategorie | Trať | čas |
1 |
Fuchsová |
Veronika |
2008 |
D2007-08(1500m) |
1500 |
5:53 |
Mladší žáci 1 500 m
pořadí | příjmení | jméno | ročník | kategorie | Trať | čas |
1 |
Šerák |
Martin |
2007 |
H2007_08 |
1500 |
5:04 |
2 |
Pořízka |
Vít |
2008 |
H2007_08 |
1500 |
5:06 |
3 |
Neubauer |
René |
2007 |
H2007_08 |
1500 |
5:36 |
4 |
Kraus |
Hynek |
2008 |
H2007_08 |
1500 |
6:48 |
Starší žákyně 1 500 m
pořadí | příjmení | jméno | ročník | kategorie | Trať | čas |
1 |
Horáková |
Zuzana |
2006 |
D2005_06 |
1500 |
5:09 |
2 |
Fantová |
Denisa |
2006 |
D2005_06 |
1500 |
5:13 |
3 |
Dobrevová |
Silvie |
2005 |
D2005_06 |
1500 |
5:26 |
4 |
Kohoutová |
Barbora |
2006 |
D2005_06 |
1500 |
5:28 |
Starší žáci 1 500 m
pořadí | příjmení | jméno | ročník | kategorie | Trať | čas |
1 |
Jelínek |
Tomáš |
2006 |
H2005_06 |
1500 |
5:02 |
2 |
Pospíšil |
David |
2006 |
H2005_06 |
1500 |
5:05 |
3 |
Blažek |
M)artin |
|
H2005_06 |
1500 |
5:17 |
Dorostenky 3 100 m
pořadí | příjmení | jméno | ročník | kategorie | Trať | čas |
1 |
Seemanová |
Johana |
2004 |
D2002_04 |
3100 |
15:08 |
2 |
Jakoubková |
Andrea |
|
D2002_04 |
3100 |
19:40 |
3 |
Winklerová |
Lucie |
|
D2002_04 |
3100 |
25:39 |
4 |
Neužilová |
Klára |
|
D2002_04 |
3100 |
25:41 |
Dorostenci 3 100 m
pořadí | příjmení | jméno | ročník | kategorie | Trať | čas |
1 |
Pořízka |
Jan |
2002 |
H2002_04 |
3100 |
11:40 |
2 |
Kačer |
Jakub |
2004 |
H2002_04 |
3100 |
11:56 |
3 |
Chaloupka |
Viktor |
2004 |
H2002_04 |
3100 |
12:41 |
4 |
Kraus |
Matěj |
2002 |
H2002_04 |
3100 |
15:48 |
5 |
Miler |
Lukáš |
|
H2002_04 |
3100 |
19:36,2 |
6 |
Žák |
Jakub |
|
H2002_04 |
3100 |
19:36,4 |