- ZBRASLAVSKÝ BĚH - Výsledky - 2006
Výsledky
Autor programu na měř. času a zpracování výsledků: Petr Kujan, kujanp@fel.cvut.cz
Muži ve věku 19-39 let
Pořadí | Příjmení a jméno | Číslo | Čas | Oddíl |
---|---|---|---|---|
1. |
Šmíd Michal |
247 | 17:05,4 |
Hvězda Pardubice |
2. |
Reis Tomáš |
191 | 17:36,5 |
AC Praha |
3. |
Cihlař Jan |
245 | 17:48,4 |
Loko Beroun |
4. |
Sokol Jan |
4 | 17:48,6 |
AK Sokolov |
5. |
Veselský Martin |
212 | 18:04,0 |
TJ Nové Město na Moravě |
6. |
Skripnik Štěpán |
2 | 18:07,5 | |
7. |
Beshir Ervin |
28 | 18:18,6 |
Loko Beroun |
8. |
Procházka Jindřich |
5 | 18:27,5 |
Lékařský triklub Praha |
9. |
Kaše Jan |
250 | 18:27,6 |
Loko Trutnov |
10. |
Fikes Metoděj |
219 | 18:44,5 |
AC Teplo Kladno |
11. |
Kalista Jiří |
9 | 18:51,4 |
TJ Praga Praha |
12. |
Lebeda Dušan |
71 | 18:52,2 | |
13. |
Škrabálek Jan |
52 | 19:05,2 |
Rekrea |
14. |
Herynek Tomáš |
54 | 19:13,0 |
POWAN TEAM |
15. |
Kalina Miroslav |
195 | 19:21,8 |
VSK Humanita Praha |
16. |
Hladina Tomáš |
255 | 19:26,4 |
Fox Club |
17. |
Mach Martin |
197 | 19:51,2 |
VSK Humanita Praha |
18. |
Fišer Jiří |
188 | 20:03,2 |
SK Slavia Praha |
19. |
Bloudek Petr |
180 | 20:04,4 |
DGP |
20. |
Aschermann Jan |
68 | 20:19,0 | |
21. |
Otruba Karel |
186 | 20:23,2 |
SK Plumlov |
22. |
Karas Tomáš |
246 | 20:26,5 |
DKP |
23. |
Koukol Ondřej |
20 | 20:27,9 |
VSK Humanita |
24. |
Pražák Jiří |
185 | 20:34,6 |
SK Zbraslav |
25. |
Buřval Marek |
73 | 20:52,2 |
xstream racing team |
26. |
Dufek Pavel |
231 | 20:57,9 |
DKP |
27. |
Kovařík Vít |
205 | 21:02,5 | |
28. |
Beran Petr |
7 | 21:07,7 |
OTSK Sportprestiž |
29. |
Černý Milan |
47 | 21:08,0 | |
30. |
Linhart Stanislav |
58 | 21:13,7 |
VSK Humanita Praha |
31. |
Stodola Jan |
16 | 21:15,8 |
Dálkové Bruslení |
32. |
Smatana Marek |
65 | 21:17,3 | |
33. |
Rafaj Nikolaj |
258 | 21:19,7 | |
34. |
Onderka Aleš |
257 | 21:40,3 | |
35. |
Sekera Jiří |
42 | 21:40,7 |
AC Sparta Praha |
36. |
Kutmon Tomáš |
48 | 21:43,1 | |
37. |
Jeníček Antonín |
239 | 21:47,7 |
Rotunda Team |
38. |
Fliegl Ondřej |
67 | 21:59,5 |
SK Praga Praha |
39. |
Kukačka Jan |
8 | 22:03,4 | |
40. |
Zelenský Petr |
64 | 22:08,6 |
TJ Loko Praha |
41. |
Dvořák Miroslav |
187 | 22:22,4 |
SK Zbraslav |
42. |
Tůma Pavel |
55 | 22:49,1 |
SK Hlubočepy |
43. |
Synovec František |
229 | 23:08,2 |
Sargas |
44. |
Matoušek Petr |
66 | 23:08,6 |
Ekonom Praha |
45. |
Seeman Tomáš |
15 | 23:11,5 |
VŠTJ Medicína Praha |
46. |
Bílý Petr |
232 | 23:16,3 |
Zejax Chrudim |
47. |
Vítek Libor |
49 | 23:28,9 | |
48. |
Libiš Adam |
32 | 23:33,9 |
AC Sparta Praha |
49. |
Vacula Richard |
59 | 23:43,5 |
YCA Praha |
50. |
Nečas David |
41 | 23:50,0 |
AC Sparta Praha |
51. |
Vejchoda Petr |
57 | 23:52,2 | |
52. |
Munzer Zbyněk |
179 | 24:10,0 |
H-H Smíchov |
53. |
Šiml Jan |
69 | 24:20,3 |
Novis TK Praha |
54. |
Ondráček Adam |
189 | 24:31,0 |
SK Zbraslav |
55. |
Rosen Jan |
50 | 24:49,0 | |
56. |
Havel Daniel |
36 | 24:49,2 |
AC Sparta Praha |
57. |
Rosen Josef |
51 | 25:00,6 | |
58. |
Heřmanský Jan |
35 | 25:04,3 |
AC Sparta Praha |
59. |
Vrdlovec Jan |
43 | 25:09,1 |
AC Sparta Praha |
60. |
Herman Petr |
11 | 25:42,1 | |
61. |
Svárovský Jakub |
34 | 25:56,2 |
AC Sparta Praha |
62. |
Kulhavý Martin |
242 | 25:58,6 |
Radlík |
63. |
Dvořák Vladimír |
19 | 26:07,8 | |
64. |
Koška Jakub |
29 | 26:20,8 |
AC Sparta Praha |
65. |
Podloucký Martin |
241 | 26:24,9 |
SK Zbraslav |
66. |
Šindelář Matěj |
39 | 27:00,6 |
AC Sparta Praha |
67. |
Synovec Oldřich |
12 | 27:03,9 |
AC Obora Hvězda |
68. |
Šafář Daniel |
62 | 29:01,0 | |
69. |
Mužík Vladimír |
61 | 29:01,3 | |
70. |
Nétek Petr |
198 | 29:13,4 | |
71. |
Bajer Tomáš |
70 | 29:16,3 |
Tryskomyš |
72. |
Hlubuček Tomáš |
18 | 29:18,9 | |
73. |
Hájek Martin |
40 | 29:42,9 |
AC Sparta Praha |
74. |
Dvořák Jakub |
259 | 30:06,0 | |
75. |
Arnošt Kamil |
6 | 31:16,3 |
USK Praha |
76. |
Pirk Tomáš |
60 | --- |
Lékařský Triklub Praha |
77. |
Maleček Miloslav |
31 | --- |
AC Sparta Praha |
78. |
Režný Matěj |
46 | --- |
Sokol Vrutky |
79. |
Havlík Pavel |
53 | --- | |
80. |
Brůžek Jiří |
63 | --- | |
81. |
Lundák David |
38 | --- |
AC Sparta Praha |
82. |
Mužík Jakub |
30 | --- |
AC Sparta Praha |
83. |
Figueroa Santiago |
56 | --- | |
84. |
Mrňák Jan |
37 | --- |
AC Sparta Praha |
85. |
Zouhar Martin |
192 | --- |
AC Praha |
86. |
Bartůněk Jan |
33 | --- |
AC Sparta Praha |
87. |
Havelka Čeněk |
44 | --- |
AC Sparta Praha |
88. |
Langmayer Jakub |
45 | --- |
AC Sparta Praha |
89. |
Skalský Roman |
1 | --- |
Salomon-team |
90. |
Kučera Zdeněk |
193 | --- |
Zedator Team |
91. |
Pavlík Tomáš |
201 | --- |
USK Praha |
92. |
Kopáč Jiří |
10 | --- | |
93. |
Soušek Martin |
72 | --- |
Muži ve věku 40-59 let
Pořadí | Příjmení a jméno | Číslo | Čas | Oddíl |
---|---|---|---|---|
1. |
Stewart Eddie |
215 | 18:22,4 |
Spartak Praha 4 |
2. |
Martínek Jan |
223 | 18:26,5 |
TK Vyšehrad |
3. |
Švirk Robert |
226 | 19:20,9 |
York Dobříš |
4. |
Rada Petr |
25 | 19:31,0 |
AC Obora Hvězda |
5. |
Růžička Vladimír |
79 | 19:40,4 |
Ústí nad Labem |
6. |
Frabša Michal |
160 | 20:01,5 |
TJ Kovo Praha |
7. |
Pavlica Petr |
26 | 20:05,0 |
ŠSK Újezd nad Lesy |
8. |
Rychecký Tomáš |
22 | 20:12,4 |
H-H Smíchov |
9. |
Diviš Martin |
88 | 20:39,2 |
SABZO |
10. |
Tausinger Igor |
27 | 20:43,6 |
Crotalus |
11. |
Bruk René |
237 | 21:01,7 |
Horní Jirčany |
12. |
Fliegl Miroslav |
103 | 21:03,9 |
Sokol Hlubočepy |
13. |
Holub Jaroslav |
102 | 21:14,6 |
Liga100 Praha |
14. |
Vrdlovec Jiří |
214 | 21:40,8 |
Sparta Praha |
15. |
Vávra Radomír |
252 | 21:47,8 |
Praha 2 |
16. |
Mach Radovan |
97 | 21:50,0 | |
17. |
Peterka František |
256 | 21:56,0 |
Sokol Trója |
18. |
Gregor Jaroslav |
101 | 22:00,0 |
AC OH Praha |
19. |
Popel Karel |
161 | 22:05,0 | |
20. |
Gregoriades Zdeněk |
157 | 22:29,8 |
Meteor Kačerov |
21. |
Doležal Jaromír |
190 | 23:06,7 |
SABZO |
22. |
Holan Martin |
89 | 23:19,4 |
Liga100 Praha |
23. |
Adam Petr |
17 | 23:24,0 |
AC Obora Hvězda |
24. |
Zehringer Aleš |
224 | 23:32,2 |
OA Kollárova |
25. |
John Vladimír |
177 | 23:37,1 |
Olymp Praha |
26. |
Klimeš Bedřich |
92 | 23:44,4 |
Sokol Bukovice |
27. |
Krejsa Václav |
85 | 23:45,3 |
Liga100 Praha |
28. |
Sedlák Josef |
206 | 24:03,8 | |
29. |
Adámek Petr |
13 | 24:41,2 |
AC Obora Hvězda |
30. |
Stanislav Michal |
100 | 24:46,7 |
TJ Spofa |
31. |
Nohýnek Zdeněk |
93 | 25:01,0 |
Noal |
32. |
Doležal Vladimír |
95 | 25:09,5 |
Abont |
33. |
Piš Milan |
158 | 25:12,3 |
TJ Pankrác |
34. |
Kosař Milan |
96 | 25:15,2 | |
35. |
Ženíšek Pavel |
86 | 26:14,1 | |
36. |
Paldus Petr |
182 | 26:20,2 |
KVS |
37. |
Hejduk Luděk |
216 | 26:25,3 |
Praha 1 |
38. |
Novák Karek |
240 | 26:47,4 | |
39. |
Vaněk Miloš |
84 | 27:03,0 | |
40. |
Pavlík Milan |
199 | 27:08,0 | |
41. |
Rosen Jan st. |
244 | 27:09,2 |
AMCICO |
42. |
Bláha Eduard |
80 | 27:09,8 |
ED Motol |
43. |
Kalousek Milan |
91 | 27:39,4 |
AK Sokolov |
44. |
Chlumský Luboš |
253 | 27:49,0 |
Vokovice |
45. |
Bednář Michal |
81 | 28:18,1 |
R Team |
46. |
Spurný Josef |
87 | 28:29,1 |
Liga100 Praha |
47. |
Pánek Miroslav |
228 | 28:29,6 |
DKP |
48. |
Běhal Jaromír |
202 | 28:34,0 |
SABZO Praha |
49. |
Kolafa Josef |
159 | 29:52,8 |
TJ Pankrác |
50. |
Mladenov Ljudmil |
210 | 30:00,1 |
Spartak Praha 9 |
51. |
Pavlík Vladimír |
94 | 30:35,6 |
SK Dělo-Buch |
52. |
Macák Jaroslav |
78 | 31:03,9 |
Kopec Praha |
53. |
Rock Jan |
21 | 01:08:13,8 |
AC Obora Hvězda |
54. |
Jokel Lubomír |
90 | --- |
Praha-Běchovice |
55. |
Rouha Michal |
77 | --- |
AVC Praha |
56. |
Matějovský Pavel |
99 | --- |
Praha |
57. |
Smrčka Miloš |
3 | --- |
BK Říčany |
58. |
Mocker František |
82 | --- |
AC Česká Lípa |
59. |
Čejka Martin |
83 | --- |
Muži ve věku 60-69 let
Pořadí | Příjmení a jméno | Číslo | Čas | Oddíl |
---|---|---|---|---|
1. |
Čech Jaroslav |
115 | 21:38,5 |
Liga100 Praha |
2. |
Svoboda Jan |
112 | 21:47,8 |
SK Sporting Příbram |
3. |
Matiášek Petr |
116 | 22:08,5 |
AVC Praha |
4. |
Hlusička Josef |
14 | 23:47,9 |
AC Obora Hvězda Praha |
5. |
Hruša Zdeněk |
218 | 24:11,7 |
Jirčany |
6. |
Hirner G |
109 | 25:04,0 | |
7. |
Šimon Miloš |
120 | 25:16,7 |
PSK Union Praha |
8. |
Čadil Jan |
114 | 25:25,4 |
OOB FS Praha |
9. |
Černý František |
233 | 25:35,9 |
Horní Počernice |
10. |
Mikoláš Milan |
110 | 25:53,0 | |
11. |
Plzák Jiří |
203 | 26:05,0 |
SABZO Praha |
12. |
Schling Jaromír |
105 | 26:25,8 |
OK Jihlava |
13. |
Čech Karel |
254 | 27:26,7 |
SF Praha |
14. |
Doleček František |
111 | 29:01,6 |
Slavoj Stará Boleslav |
15. |
Čapek Antonín |
108 | 31:38,7 | |
16. |
Brož Václav |
113 | 45:23,1 |
Technika Praha |
17. |
Jelínek Matěj |
107 | --- |
Hvězda SKP Pardubice |
18. |
Pachmann Otakar |
106 | --- |
SABZO Praha |
Muži ve věku nad 70 let
Pořadí | Příjmení a jméno | Číslo | Čas | Oddíl |
---|---|---|---|---|
1. |
Gaman Jaroslav |
234 | 27:55,2 |
Avanti Havířov |
2. |
Šťastný Jaromír |
181 | 29:35,7 |
Liga100 Praha |
3. |
Pazdora Ladislav |
178 | 32:22,8 |
Liga100 Praha |
4. |
Klimpera Jaroslav |
118 | 32:43,4 |
AVC Praha |
5. |
Porde Josef |
117 | 33:42,8 |
Sokol Roudnice |
6. |
Zoltán Szaszo |
222 | 34:02,0 |
AVC Praha |
7. |
Pacner Ivan |
119 | 38:29,2 | |
8. |
Hladík Karel |
249 | 44:39,1 |
Baník Příbram |
Ženy ve věku 19-39 let
Pořadí | Příjmení a jméno | Číslo | Čas | Oddíl |
---|---|---|---|---|
1. |
Sekyrová Ivana |
133 | 18:58,0 |
AK Sokolov |
2. |
Mandlíková Lada |
132 | 19:42,5 |
AK Sokolov |
3. |
Trnková Vendula |
221 | 19:54,0 | |
4. |
Dufková Tanja |
230 | 21:39,6 |
DKP |
5. |
Friedbergerová Markéta |
196 | 23:06,0 |
VSK Humanita Praha |
6. |
Borovičková Lenka |
126 | 24:12,1 |
VSK Chemie Praha |
7. |
Šantinová Eva |
128 | 24:13,3 | |
8. |
Loukotová Zuzana |
140 | 25:55,0 |
AC Sparta Praha |
9. |
Plíšková Martina |
130 | 26:33,4 | |
10. |
Chandler Kaitlin |
135 | 26:48,7 |
USAC |
11. |
Šrámková Kačaba |
227 | 26:49,3 |
DKP |
12. |
Brandová Markéta |
134 | 27:03,7 | |
13. |
Vaňková Lucie |
123 | 27:44,7 | |
14. |
Mrkusová Michala |
122 | 28:07,5 | |
15. |
Seemanová Jana |
129 | 28:17,0 |
VŠTJ Medicína Praha |
16. |
Hucková Vendula |
136 | 28:30,0 | |
17. |
Valentová Zita |
131 | 29:50,7 | |
18. |
Bendová Nela |
143 | 30:29,0 |
AC Sparta Praha |
19. |
Hloušková Aneta |
141 | 30:36,2 |
AC Sparta Praha |
20. |
Svárovská Anna |
138 | 31:14,0 |
AC Sparta Praha |
21. |
Veselá Aneta |
139 | 31:42,7 |
AC Sparta Praha |
22. |
Vášová Martina |
184 | 33:03,2 |
KVS |
23. |
Štěpánková Eva |
124 | --- | |
24. |
Arnoštová Katka |
175 | --- |
USK Praha |
25. |
Hrušková Lucie |
183 | --- |
Triatlon Měchenice |
26. |
Stodolová Anna |
125 | --- |
Dálkové bruslení |
27. |
Eliášová Tereza |
127 | --- | |
28. |
Carucio Caporale Marie |
137 | --- | |
29. |
Krejčová Lucie |
142 | --- |
AC Sparta Praha |
30. |
Poborská Helena |
121 | --- |
EKP Praha |
31. |
Hrušková Lucka |
238 | --- |
Měchenice |
Ženy ve věku nad 40 let
Pořadí | Příjmení a jméno | Číslo | Čas | Oddíl |
---|---|---|---|---|
1. |
Stewartová Miriam |
213 | 22:56,0 |
Spartak Praha 4 |
2. |
Mališová Karla |
146 | 23:51,0 |
USK Praha |
3. |
Suchanová Pavla |
153 | 24:22,5 |
TJ Kovo Praha |
4. |
Valentová Květa |
145 | 24:47,9 |
AVC Praha |
5. |
Pštrosová Marie |
154 | 25:57,8 |
SNB/AVC Praha |
6. |
Crhová Ivana |
148 | 25:59,3 |
BK Vísky |
7. |
Setínková Zuzana |
248 | 26:26,5 |
DKP |
8. |
Klimešová Alena |
152 | 27:01,3 |
Sokol Bukovice |
9. |
Svobodová Dana |
150 | 27:52,4 |
SK Sporting Příbram |
10. |
Dočkálková Jiřina |
235 | 31:50,5 |
AVC Praha |
11. |
Zeidlerová Jarmila |
151 | 31:51,5 |
AVC Praha |
12. |
Požgayová Jana |
147 | 32:27,7 |
AVC Praha |
13. |
Jelínková Magdalena |
149 | --- |
Hvězda SKP Pardubice |
14. |
Procházková Irena |
211 | --- |
TJ Háje |
Dorostenci ve věku 15-16 let
Pořadí | Příjmení a jméno | Číslo | Čas | Oddíl |
---|---|---|---|---|
1. |
Kružík Petr |
225 | 19:03,4 |
SK Sport Prestige |
2. |
Prouza Milan |
165 | 19:36,0 |
SC Radotín |
3. |
Souček Jiří |
220 | 23:58,2 |
USK Praha |
4. |
Fliegl Tomáš |
168 | 24:13,3 |
Sokol Hlubočepy |
5. |
Novák Roman |
217 | 28:35,8 |
USK Praha |
6. |
Dubský Tomáš |
166 | 29:47,0 |
Atletika Radotín |
7. |
Černý Ondřej |
167 | 34:39,2 |
Atletika Radotín |
Dorostenci ve věku 17-18 let
Pořadí | Příjmení a jméno | Číslo | Čas | Oddíl |
---|---|---|---|---|
1. |
Vojtěch Jonáš |
243 | 20:18,3 |
Triski Horní Počernice |
2. |
Beran Jan |
169 | 20:46,4 |
OTSK Sportprestiž |
3. |
Brejcha Radek |
172 | 22:11,1 | |
4. |
Pavlík Matouš |
200 | 23:19,0 |
USK Praha |
5. |
Dubský Petr |
170 | 23:40,0 |
Atletika Radotín |
6. |
Klimeš Martin |
171 | 23:45,5 |
Sokol Bukovice |
Dorostenky ve věku 15-18 let
Pořadí | Příjmení a jméno | Číslo | Čas | Oddíl |
---|---|---|---|---|
1. |
Antošová Eliška |
174 | 23:12,5 |
PSK Olymp Praha |
2. |
Lábusová Jana |
251 | 23:32,6 |
PSK Olymp Praha |
3. |
Kalošová Tereza |
173 | 32:48,8 |
xstream racing team |
4. |
Valechovská Lucie |
194 | --- |
DIMP-Giant Team |
Dětičky předškolní (h)-Liščata-výsledky.
Příjmení a jméno | Číslo |
---|---|
Eliška Oráloková |
14 |
Anetka Bruková |
62 |
Parásková Teraze |
5 |
Karolínka Vorlová |
54 |
Patrície Karasová |
64 |
Nathália Doleželová |
37 |
Nikolka Šimlová |
18 |
Lucinka Bloudková |
51 |
Anetka Fikesová |
60 |
Hana Šindelářová |
69 |
Adéla Kusovská |
53 |
Ema Kubešová |
71 |
Verunka Arnoštová |
55 |
Adélka Brejlová |
68 |
Dětičky předškolní (k)-Liščata-výsledky.
Pořadí | Příjmení a jméno | Číslo | 1 | Celk. čas | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Prokop Stodola |
34 | 00:15.7 | 00:15.7 | ||
2. |
Danile Ondráček |
42 | 00:16.8 | 00:16.8 | ||
3. |
Pavel Buřil |
38 | 00:17.4 | 00:17.4 | ||
4. |
Jan Kubeš |
72 | 00:19.1 | 00:19.1 | ||
5. |
Albert Fulík |
73 | 00:26.2 | 00:26.2 | ||
6. |
Matyáš Háněl |
99 | 00:32.4 | 00:32.4 | ||
7. |
Sebastián Karas |
65 | 00:33.6 | 00:33.6 | ||
8. |
Jan Šindelář |
67 | 00:37.5 | 00:37.5 | ||
9. |
Vojta Werenyckyj |
56 | 00:40.6 | 00:40.6 | ||
10. |
Jan Buřil |
39 | 00:42.5 | 00:42.5 | ||
11. |
Adam Bruk |
63 | 00:50.5 | 00:50.5 |
Dětičky velké (h)-Sovy-výsledky.
Pořadí | Příjmení a jméno | Číslo | 1 | Celk. čas |
---|---|---|---|---|
1. |
Štěpánka Staňková |
44 | 00:20.0 | 00:20.0 |
2. |
Andrea Duchoňová |
11 | 00:20.4 | 00:20.4 |
3. |
Vykopilová Tereza |
4 | 00:23.5 | 00:23.5 |
4. |
Magdaléna Stodolová |
35 | 00:25.1 | 00:25.1 |
5. |
Losová Kristýna |
6 | 00:26.1 | 00:26.1 |
6. |
Jana Slámová |
52 | 00:27.1 | 00:27.1 |
7. |
Petra Vaňková |
16 | 00:31.2 | 00:31.2 |
8. |
Kačenka Routová |
49 | 00:38.3 | 00:38.3 |
9. |
Bára Bezdíčková |
50 | 00:54.1 | 00:54.1 |
Dětičky velké (k)-Sovy-výsledky.
Pořadí | Příjmení a jméno | Číslo | 1 | Celk. čas |
---|---|---|---|---|
1. |
Oskar Blaha |
61 | 00:36.0 | 00:36.0 |
2. |
Michal Kovalovský |
2 | 00:37.7 | 00:37.7 |
3. |
Ota Rous |
41 | 00:39.0 | 00:39.0 |
4. |
Filip Bauer |
70 | 00:40.2 | 00:40.2 |
5. |
Daniel Randuška |
58 | 00:41.5 | 00:41.5 |
6. |
Petr Kamarád |
1 | 00:41.9 | 00:41.9 |
7. |
Tomáš Nejedlík |
40 | 00:46.2 | 00:46.2 |
8. |
Lukáš Velemínksý |
57 | 00:48.2 | 00:48.2 |
Kadeti I. (h)-Divočáci-výsledky.
Pořadí | Příjmení a jméno | Číslo | 1 | Celk. čas |
---|---|---|---|---|
1. |
Tereza Majerová |
21 | 00:49.0 | 00:49.0 |
2. |
Míša Šimlová |
20 | 00:54.3 | 00:54.3 |
3. |
Karolína Petráňová |
48 | 00:55.4 | 00:55.4 |
4. |
Angelika Šimlová |
19 | 00:57.7 | 00:57.7 |
5. |
Sofie Kumžáková |
33 | 01:09.9 | 01:09.9 |
Kadeti I. (k)-Divočáci-výsledky.
Pořadí | Příjmení a jméno | Číslo | 1 | Celk. čas |
---|---|---|---|---|
1. |
Lukáš Hájek |
10 | 00:53.5 | 00:53.5 |
2. |
Alexandr Doležel |
36 | 00:54.0 | 00:54.0 |
3. |
Arnošt Holan |
22 | 00:54.5 | 00:54.5 |
Kadeti II. (h)-Sokolíci-výsledky.
Pořadí | Příjmení a jméno | Číslo | 1 | Celk. čas |
---|---|---|---|---|
1. |
Tereza Martínková |
74 | 01:09.2 | 01:09.2 |
2. |
Dita Randušková |
59 | 01:10.3 | 01:10.3 |
3. |
Tereza Legová |
15 | 01:12.7 | 01:12.7 |
4. |
Moira Stevartová |
66 | 01:14.5 | 01:14.5 |
5. |
Klára Jungwirthová |
24 | 01:15.3 | 01:15.3 |
6. |
Jana Veselá |
23 | 01:15.7 | 01:15.7 |
7. |
Tereza Horová |
46 | 01:15.9 | 01:15.9 |
8. |
Daniela Břízová |
26 | 01:16.8 | 01:16.8 |
9. |
Andrea Hlubučková |
45 | 01:17.4 | 01:17.4 |
10. |
Anna Šveňhová |
28 | 01:18.4 | 01:18.4 |
11. |
Klára Voženílková |
29 | 01:24.6 | 01:24.6 |
12. |
Anna Rosenová |
12 | 01:25.6 | 01:25.6 |
Kadeti II. (k)-Sokolíci-výsledky.
Pořadí | Příjmení a jméno | Číslo | 1 | Celk. čas |
---|---|---|---|---|
1. |
Petr Daněk |
3 | 01:20.2 | 01:20.2 |
2. |
Jakub Poruba |
43 | 01:24.7 | 01:24.7 |
3. |
Pavel Kaššai |
8 | 01:28.8 | 01:28.8 |
4. |
Jan Šíp |
9 | 01:34.4 | 01:34.4 |
5. |
Michal Řežábek |
17 | 01:34.9 | 01:34.9 |
6. |
Jan Hájek |
31 | 01:40.1 | 01:40.1 |
7. |
Tomáš Vojtěch |
7 | 01:50.9 | 01:50.9 |
8. |
Jakub Rosen |
13 | 01:57.7 | 01:57.7 |
9. |
Petr Baran |
32 | 02:00.0 | 02:00.0 |
10. |
Karel Bříza |
25 | 02:01.5 | 02:01.5 |
11. |
Petr Svárovský |
30 | 02:07.9 | 02:07.9 |
12. |
Tomáš Petráň |
47 | 02:08.1 | 02:08.1 |
13. |
Jakub Běhůnek |
27 | 02:51.2 | 02:51.2 |