- ZBRASLAVSKÝ BĚH - Výsledky - 2004
2004
Muži ve věku 19-39 let | ||||
---|---|---|---|---|
Pořadí | Příjmení a jméno | Číslo | Čas | Oddíl |
1. | Procházka Jan | 153 | 17:09,2 | Toi Toi |
2. | Havelka Petr | 2 | 17:28,5 | AC Kobras Praha 1890 |
3. | Vaculka Richard | 187 | 17:54,0 | AC Prostějov |
4. | Sokol Jan | 195 | 18:29,9 | AK Sokolov |
5. | Jakubíček Jan | 208 | 18:30,8 | MP Dukla Praha |
6. | Lebeda Dušan 150 | 150 | 18:34,6 | |
7. | Polívka Ondřej | 206 | 18:50,4 | MP Dukla Praha |
8. | Skyva Jan | 161 | 19:02,6 | CHKOB toi toi |
9. | Lebl Petr | 205 | 19:21,3 | MP Dukla PRaha |
10. | Durdis Jaroslav | 133 | 19:30,3 | KVS |
11. | Muzika Karel | 145 | 19:30,4 | MMM Březnice |
12. | Kupidlovský Daniel | 146 | 19:43,8 | |
13. | Hora Vojtěch | 152 | 19:50,3 | Toi Toi |
14. | Zouhar Martin 143 | 143 | 20:10,2 | AC Praha 1890 |
15. | Herynek Tomáš | 24 | 20:20,1 | Filé Praha |
16. | Kuchler Karel | 37 | 20:27,5 | H-H Smíchov |
17. | Stodola Jan | 33 | 20:32,7 | Orel Studenec |
18. | Frabša Michal | 220 | 20:38,4 | Kovo Praha |
19. | Holeš Pavel | 213 | 20:53,9 | P.I.M. Praha |
20. | Munzar Zbyněk | 36 | 20:54,4 | H-H Smíchov |
21. | Vlášek Jan | 27 | 20:56,6 | Ultima K.lap Team |
22. | Zelený Tomáš | 196 | 21:04,5 | AK Sokolov |
23. | Beran Petr | 175 | 21:07,2 | Triatlon Praha |
24. | Fišer Jiří | 226 | 21:16,3 | SK Slavia Praha |
25. | Schovánek Petr | 25 | 21:17,8 | |
26. | Pohl Jiri | 26 | 21:21,2 | JZM |
27. | Seeman Tomáš | 6 | 21:33,8 | VŠ Medicina Praha |
28. | Dvořák Miroslav | 172 | 21:40,3 | SK Zbraslav |
29. | Soušek Martin | 160 | 22:01,4 | |
30. | Mach Radovan | 4 | 22:13,3 | Eurofoam Team |
31. | Popjuk Viktor | 176 | 22:20,3 | Olymp Praha |
32. | Matyáš Jaroslav | 165 | 22:35,9 | |
33. | Matějovský Pavel | 230 | 22:37,3 | AVC Praha |
34. | Šarapatka Pavel | 164 | 22:41,0 | AC Praha 1890 |
35. | Kopáč Jiří | 10 | 22:41,2 | |
36. | Podlipný Lubomír | 201 | 22:45,6 | PB |
37. | John Vladimír | 177 | 23:03,8 | Olymp Praha |
38. | Zelenský Petr | 148 | 23:15,5 | LOKO Praha |
39. | Pěkný Martin | 166 | 23:42,7 | SK Radotín |
40. | Šiml Jan | 178 | 23:49,0 | NOVIS TK Praha |
41. | Repaň Pavel | 40 | 24:10,5 | MK Seitl Ostrava |
42. | Gyürék Atila | 38 | 24:13,3 | Praha 3 |
43. | Krátký Václav | 199 | 24:24,6 | VT DATA |
44. | Geiger Květoslav | 108 | 24:31,2 | |
45. | Bonaventura Zdeněk | 30 | 24:46,2 | |
46. | Kubeš Libor | 17 | 24:49,2 | SORI |
47. | Havlík Pavel | 159 | 25:01,1 | |
48. | Pilík Michal | 168 | 25:04,0 | SK Radotín |
49. | Dvořák Vladimír | 13 | 25:15,8 | |
50. | Nohýnek Zdeněk | 32 | 25:33,7 | NOAL |
51. | Jeřábek Milan | 229 | 26:43,2 | Praga |
52. | Háněl Aleš | 15 | 27:00,6 | |
53. | Bajer Tomáš | 12 | 27:53,9 | PVP |
54. | Horký Jan | 228 | 28:22,1 | |
55. | Synovec Oldrich | 41 | 28:49,1 | |
56. | Hlubuček Tomáš | 14 | 29:25,2 | |
57. | Tejkal karel | 233 | 29:31,8 | SK Zbraslav |
58. | Háněl Jaromír | 45 | 29:37,2 | SK Zbraslav |
59. | Prouza Karel | 167 | 31:00,9 | SK Radotín |
60. | Šimek Tomáš | 16 | --- | |
61. | Domek Patrick | 151 | --- | FFUK |
62. | Mráz Petr | 21 | --- | SSK Ujezd nad Lesy |
63. | Škrabálek Jan | 34 | --- | Rekrea |
64. | Slatínský Pavel | 19 | --- | |
65. | Mach Jan | 147 | --- | LOKO Praha |
66. | Čeřovský Michal | 23 | --- | |
67. | Lebeda Dušan | 20 | --- | |
68. | Kuriš Radek 7 | 7 | --- | Praha 4 |
69. | Kalista Jiří | 22 | --- | TJ Lokomotiva Praha |
70. | Kukačka Jan | 9 | --- | |
71. | Urban Jakub | 11 | --- | |
72. | Zouhar Martin | 39 | --- | |
73. | Bloudek Petr | 18 | --- | DGP |
74. | Souček Jan | 29 | --- | Kanoistika Dukla Praha |
75. | Chlumský Petr | 5 | --- | H-H Smíchov |
76. | Kuriš Radek 8 | 8 | --- | USK Praha |
77. | Brynda Petr | 149 | --- | PSK Olymp |
78. | Čumpelík Petr | 234 | --- | SK Zbraslav |
Muži ve věku 40-59 let | ||||
Pořadí | Příjmení a jméno | Číslo | Čas | Oddíl |
1. | Dúbravčík Zdeněk | 1 | 17:11,0 | |
2. | Martínek Jan | 223 | 18:27,9 | TK Vyšehrad |
3. | Tausinger Igor | 49 | 19:49,2 | Crotalus |
4. | Lípa Václav | 63 | 19:52,7 | Zentiva |
5. | Diviš Martin | 64 | 20:00,9 | Klub Klid |
6. | Peterka Frqantišek | 232 | 20:21,5 | |
7. | Fliegl Miroslav | 50 | 20:43,5 | Sokol Hlubočepy |
8. | Pour Svatopluk | 184 | 21:00,9 | Slavoj Obecnice |
9. | Greogor Jaroslav | 188 | 21:11,5 | AC OH Praha |
10. | Holub Jaroslav | 136 | 21:15,5 | TJ Liga 100 Praha |
11. | Matiášek Petr | 156 | 21:23,0 | AVC Praha |
12. | Rada Petr | 51 | 21:36,0 | |
13. | Kubra Václav | 60 | 21:46,4 | AC Laura |
14. | Rádl Pavel | 221 | 21:51,4 | Kovo Praha |
15. | Popel Karel | 139 | 21:59,4 | |
16. | Hruša Zdeněk | 179 | 22:02,7 | |
17. | Punda Václav | 62 | 22:07,1 | |
18. | Holan Martin | 61 | 22:17,3 | TJ Liga 100 |
19. | Kratochvíl Miroslav | 54 | 22:26,4 | Sokol Hlubočepy |
20. | Pospíšil Antoním 135 | 135 | 22:32,7 | |
21. | Záruba Luděk | 170 | 22:38,9 | AC Praha 1890 |
22. | Klimeš Bedřich | 137 | 22:46,1 | Sokol Bukovice |
23. | Mocker František | 69 | 22:50,0 | ASK Děčín |
24. | Filippi Jiří | 59 | 23:20,1 | Dopravní podniky Praha |
25. | Doležal Vladimír | 68 | 23:57,2 | Abont |
26. | Holas Jaromír | 57 | 23:59,1 | |
27. | Votava Radomil | 140 | 24:00,7 | Praha 4 |
28. | Kalousek Milan | 197 | 24:33,6 | AK Sokolov |
29. | Polívka Petr | 207 | 24:39,3 | PIVOJ Mpdřany |
30. | Taussig Jan | 227 | 24:42,2 | |
31. | Dvořák Ladislav | 31 | 24:45,8 | |
32. | Paldus Petr | 185 | 24:56,9 | KVS Praha |
33. | Piš Milan | 105 | 24:58,3 | CTK TJ Pankrác |
34. | Pavlů Jaroslav | 155 | 25:09,6 | Sokol Dobřichovice |
35. | Dolejš Radomír | 235 | 25:13,4 | SABZO Praha |
36. | Průša Josef | 182 | 25:16,7 | Slavoj Obecnice |
37. | Mařík Milan | 58 | 25:18,6 | |
38. | Otta Jiří | 55 | 25:34,5 | TJ ÚVN Praha Střešovice |
39. | Bláha Eduard | 53 | 26:08,5 | DP Motol |
40. | Krofta Jiří | 52 | 26:14,7 | Liga 100 Praha |
41. | Schling Jaromír | 43 | 26:15,1 | OK Jihlava |
42. | Kolafa Josef | 106 | 26:18,8 | CTK TJ Pankrác |
43. | Plzák Jiří | 71 | 26:23,1 | SABZO Praha |
44. | Smola Josef | 171 | 26:25,9 | AC Praha 1890 |
45. | Paukert Milan | 75 | 26:28,8 | Sokol Troja |
46. | Pávek Jan | 66 | 26:34,4 | Ski klub Řevnice |
47. | Blahna Jiří | 157 | 26:44,0 | KČT Neratovice |
48. | Pospíšil Rudolf | 56 | 27:11,5 | |
49. | Vaněk Miloš | 44 | 27:12,8 | TJ Kotva Braník-M.K.V. sport |
50. | Běhal Jaromír | 70 | 27:23,1 | SABZO Praha |
51. | Holan Luboš | 217 | 27:27,7 | Ditís |
52. | Spurný Josef | 65 | 27:38,6 | TJ Liga 100 |
53. | Tvrdek Vojtěch | 72 | 27:58,8 | |
54. | Sysel Zdeněk | 162 | 28:02,1 | SK Praga |
55. | Pavlík Vladimír | 67 | 28:04,9 | Dělo-Buch |
56. | Macák Jaroslav | 74 | 29:58,9 | KOPEC Praha |
57. | Pikola Ivan | 77 | 34:15,8 | |
58. | Mezník Vladimír | 73 | --- | |
59. | Horálek Milan | 76 | --- | |
60. | Herzig Michal | 138 | --- | TJ Liga 100 Praha |
61. | Křesťan Zbyněk | 42 | --- | |
Muži ve věku 60-69 let | ||||
Pořadí | Příjmení a jméno | Číslo | Čas | Oddíl |
1. | Čech Jaroslav | 129 | 22:05,9 | TJ Liga 100 Praha |
2. | Svoboda Jan | 183 | 22:29,3 | Příbram |
3. | Ollé Ludvík | 134 | 24:04,7 | KDOS KOVO ŠKODA M. BOLESLAV |
4. | Šusterka Václav | 193 | 24:20,6 | AVC Praha |
5. | Janeček Jaroslav | 225 | 24:33,8 | PSK Union Praha |
6. | Šimon Miloš | 107 | 24:38,2 | PSK Union Praha |
7. | Mišek Michal | 130 | 25:08,4 | TJ Liga 100 Praha |
8. | Dlabač Ladislav | 35 | 25:19,1 | AVC Praha |
9. | Čadil Jan | 83 | 25:24,8 | |
10. | Málek Zdeněk | 80 | 25:38,1 | AVC ČR 1982 |
11. | Kohout Pavel | 191 | 25:40,5 | AVC Praha |
12. | Jílek Miroslav | 81 | 25:49,3 | |
13. | Kadeřábek Rudolf | 79 | 26:13,5 | AVC Praha |
14. | Doleček František | 214 | 27:30,3 | Slavoj St. Boleslav |
15. | Dvořák Bohumír | 212 | 28:36,1 | Hemie Praha |
16. | Dočkálek Antonín | 78 | 32:38,3 | AVC Praha |
17. | Šlechta Petr | 192 | 35:31,2 | AVC |
18. | Brož Václav | 82 | 41:20,1 | TJ Technika Praha |
Muži ve věku nad 70 let | ||||
Pořadí | Příjmení a jméno | Číslo | Čas | Oddíl |
1. | Leheček Antonín | 131 | 26:32,5 | AVC Praha |
2. | Šťastný Jaromír | 132 | 28:51,1 | TJ Liga 100 Praha |
3. | Porde Josef | 84 | 33:05,2 | Sokol Roudnice |
4. | Elis Miloš | 202 | 33:51,7 | SK Vrané nad VL |
Ženy ve věku 19-39 let | ||||
Pořadí | Příjmení a jméno | Číslo | Čas | Oddíl |
1. | Sekyrová Ivana | 194 | 19:46,9 | AK Sokolov |
2. | Petronjuková Mirka | 210 | 19:56,3 | AC Kovošrot Praha |
3. | Havlová Petra | 95 | 20:26,9 | Olymp Praha |
4. | Milesová Iva | 173 | 21:24,5 | AC Kovošrot Praha |
5. | Koščová Simona | 163 | 21:38,0 | ČZU Praha |
6. | Bayerová Tereza | 204 | 21:54,2 | HMP Dukla Praha |
7. | Hebelková Dita | 218 | 22:08,5 | Ditís |
8. | Muziková Markéta | 124 | 23:23,6 | MMM Březnice |
9. | Borovičková Lenka | 93 | 23:28,8 | VSK Chemie Praha |
10. | Bonaventurova-Zrzavecka Olga | 94 | 23:33,0 | |
11. | Mezníková Lenka | 89 | 25:05,6 | |
12. | Přívozníková Adelá | 203 | 25:21,1 | MP Dukla Praha |
13. | Brandová Markéta | 96 | 26:49,4 | |
14. | Hucková Vendula | 90 | 27:20,7 | EKP Praha |
15. | Čadilová Pavla | 97 | 27:59,9 | Ekonom Praha |
16. | Seemanová Jana | 127 | 28:56,6 | VŠ Medicina Praha |
17. | Komárková Martina | 85 | 29:27,3 | |
18. | Drábková Hana | 87 | 30:04,4 | |
19. | Termerová Lucie | 123 | 34:08,7 | TJ Liga 100 Praha |
20. | Hánělová Katarina | 46 | 36:33,4 | SK Zbraslav |
21. | Matěková Jaroslava | 91 | --- | |
22. | Struhová-Součková Martina | 92 | --- | Olymp Praha |
23. | Lundáková Jana | 86 | --- | DGP |
24. | Dupalová Tereza | 88 | --- | |
25. | Vaňková Lucie | 98 | --- | |
Pořadí | Příjmení a jméno | Číslo | Čas | Oddíl |
1. | Stewartová Miriam | 102 | 23:02,2 | Spartak Praha 4 |
2. | Zárubová Jana | 128 | 25:03,2 | AC Praha 1890 |
3. | Suchanová Pavla | 222 | 26:42,4 | Kovo Praha |
4. | Chvátalová Nataša | 104 | 27:01,8 | CTK TJ Pankrác |
5. | Svobodová Jana | 181 | 27:20,7 | Příbram |
6. | Setínková Zuuana | 186 | 27:23,3 | DKP |
7. | Procházková Irena | 28 | 27:48,0 | TJ Háje |
8. | Klimešová Alena | 126 | 28:03,5 | Sokol Bukovice |
9. | Zeidlerová Jarmila | 125 | 30:21,1 | AVC Praha |
10. | Dočkálková Jiřina | 231 | 31:30,2 | AVC Praha |
11. | Jana Požgayová | 100 | 31:36,0 | AVC Praha |
12. | Holasová Jarmila | 103 | --- | |
13. | Mališová Karla | 180 | --- | USK PRaha |
Dorostenci ve věku 15-16 let | ||||
Pořadí | Příjmení a jméno | Číslo | Čas | Oddíl |
1. | Beran Jan | 174 | 18:57,0 | SK Sportprestiž |
2. | Kružík Petr | 200 | 20:47,1 | Sportprestiž Praha |
3. | Vojtěch Jonáš | 198 | 21:50,4 | TJ Uhřiněves |
4. | Pavlů Ondřej | 154 | 21:56,0 | Praga Praha |
5. | Procházka Pavel | 115 | 22:51,8 | |
6. | Holub Michal | 219 | 23:07,2 | TJ Uhřiněves |
7. | Svárovský Jakub | 215 | 23:49,7 | AC Sparta |
8. | Kusovský Pavel | 190 | 25:12,9 | Modřany |
9. | Kusovský Lukáš | 189 | 25:51,4 | Spartak Modřany |
10. | Maleček Míla | 216 | 26:03,5 | AC Sparta |
11. | Šimon Václav | 116 | 27:15,3 | |
12. | Duda Dominik | 224 | 32:25,5 | Sparta Praha |
13. | Štemberk Adam | 114 | --- | |
Dorostenci ve věku 17-18 let | ||||
Pořadí | Příjmení a jméno | Číslo | Čas | Oddíl |
1. | Petronjuk Alex | 209 | 18:02,5 | AC Kovošrot Praha |
2. | Reis Tomáš | 112 | 18:44,1 | AC Praha 1890 |
3. | Fliegl Ondřej | 113 | 21:11,7 | SK Praga Praha |
4. | Husák Ondřej | 110 | 21:29,3 | Hudy Team |
5. | Ctibor Sysel | 109 | 21:43,6 | SK Praga |
6. | Souček Daniel | 158 | 22:02,2 | |
7. | Sovič Petr | 111 | 23:12,3 | Obchodní akademie Kollárova |
8. | Záruba Martin | 169 | --- | AC Praha 1890 |
9. | Reis Tomáš 142 | 142 | --- | |
Dorostenky ve věku 15-18 let | ||||
Pořadí | Příjmení a jméno | Číslo | Čas | Oddíl |
1. | Pelantová Lucie | 120 | 20:40,2 | AC Praha 1890 |
2. | Grycová Petra | 211 | 22:48,3 | AC Kovošrot Praha |
3. | Mezníková Lucie | 122 | 25:49,8 | |
4. | Hamáčková Kristina | 121 | 28:04,9 | |
5. | Zrzavecká Lada | 119 | 31:13,1 | |
6. | Čeřovská Jitka | 118 | --- | |
7. | Pelantová Lucie 141 | 141 | --- | |
8. | Kratochvílová Iva | 117 | --- | |
Dětičky malé-holky | 100m | |||
1. | Petra Vaňková | 00:17 | ||
2. | Eliška Flejberková | 00:18 | ||
3. | Magdaléna Stodolová | 00:18 | ||
4. | Adála Slámová | 00:21 | ||
5. | Zuzana Vladařová | 00:21 | ||
6. | Julie Slámová | 00:23 | ||
7. | Veronika Arnoštová | |||
Dětičky malé-kluci | 100m | |||
1. | Jan Diviš | 00:15 | ||
2. | Marek Taussig | 00:16 | ||
3. | Richard Lego | 00:19 | ||
4. | Filip Čumpelík | 00:23 | ||
5. | Lukáš Velemínský | 00:26 | ||
6. | Prokop Stodola | 00:32 | ||
Dětičky velké-holky | 200m | |||
1. | Jana Krpatová | 00:36 | ||
2. | Kateřina Martínková | 00:37 | ||
3. | Julie Stodolová | 00:39 | ||
4. | Anna Marie Divišová | 00:44 | ||
Dětičky velké-kluci | 200m | |||
1. | Martin Melicher | 00:39 | ||
2. | Filip Čumpelík | 01:03 | ||
Kadeti I-kluci | 900m | |||
1. | Jan Knotek | 03:47 | ||
2. | Michael Kubín | 03:58 | ||
3. | Matiáš Vladař | 04:28 | ||
4. | Karel Bříza | 04:35 | ||
5. | Jan Voldřich | 04:40 | ||
6. | Petr Baran | 05:02 | ||
7. | Tomáš Míšek | 05:12 | ||
8. | Karlos Vašut | 05:31 | ||
9. | Jakub Havlík | 07:21 | ||
Kadeti I-holky | 900m | |||
1. | Míša Procházková | 04:02 | ||
2. | Zuzana Loukotová | 04:22 | ||
3. | Tereza Legová | 04:37 | ||
4. | Světla Zajíčková | 04:47 | ||
5. | Daniela Břízová | 05:10 | ||
6. | Nikola Bendová | 05:22 | ||
7. | Dorota Flejberková | 05:34 | ||
Kadeti II-kluci | 2700m | |||
1. | Tomáš Edlman | 10:59 | ||
2. | Martin Edlman | 11:37 | ||
3. | Jakub Rádl | 11:49 | ||
4. | Jiří Hlušek | 12:26 | ||
5. | Patr Dubský | 12:30 | ||
6. | Martin Vaníček | 12:31 | ||
7. | Karel Mládek | 13:01 | ||
8. | Roman Novák | 13:15 | ||
9. | Krištof Topinka | 13:27 | ||
10. | David Lundák | 13:39 | ||
11. | David Nečas | 13:58 | ||
12. | Jiří Souček | 13:59 | ||
13. | Petr Kykal | 14:53 | ||
14. | Petr Ryšavý | 17:12 | ||
15. | Čeněk Havelka | 19:09 | ||
Kadeti II-holky | 1800m | |||
1. | Martina Andrštová | 07:44 | ||
2. | Adála Votavová | 08:10 | ||
3. | Lucie Krpatová | 08:20 | ||
4. | Jana Kratochvílová | 08:40 | ||
5. | Nela Bendová | 09:00 | ||
6. | Agáta Poláková | 09:01 | ||
7. | Tereza Martínková | 09:22 | ||
8. | Kristýa Voženílková | 09:59 | ||
9. | Eva Stavná | 10:20 | ||
10. | Anna Svárovská | 10:25 | ||
11. | Alžběta Veselá | 10:28 | ||
12. | Tereza Kroužilová | 10:45 | ||
13. | Adála Vlasáková | 12:14 | ||
14. | Tereza Vlasáková | 12:39 |
Autor programu na měř. času a zpracování výsledků: Petr Kujan, kujanp@fel.cvut.cz